Pradžia

Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas

Atnaujinta: 2023-05-25
Pradžia
Autorius: Ashley Yeh

"Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas“ - tai praktinis vadovas tėvams, norintiems įrengti savo namus taip, kad būtų galima ugdyti vaikų savarankiškumą, gebėjimus ir patenkinti jų poreikius bei interesus nuo pat kūdikystės, per visą ikimokyklinį laikotarpį ir vėliau.

„Džiaugiuosi, kad Ashley Yeh („YouTube“ kanale dar žinomos kaip Hapa Family, kurią seka tūkstančiai žmonių) knyga išversta į lietuvių kalbą. Šiais laikais, kai Montessori priemonių, veiklų, žaislų pasiūla yra labai gausi, svarbu gebėti atsirinkti, ką reiškia autentiškas Montessori ugdymas. Šios knygos autorė išgrynina Montessori ugdymo esmę, aiškiai pristato amžiaus tarpsnių ypatumus, pateikia svarbių įžvalgų ir duoda naudingų patarimų, kuriuos galite taikyti savo šeimoje. Tad sukurkite erdvę, kurioje jūsų vaikas klestėtų!“
Ada Sieger, Montessori mokytoja Lietuvoje

Taikykite Montessori principus namie – užauginkite pasitikintį savimi ir smalsų vaiką.

Ashley Yeh (edukologijos magistrė) yra sertifikuota Montessori ugdymo patarėja kūdikių ir mažylių amžiaus grupėje, pozityviosios tėvystės edukatorė, kelerius metus dirbusi valstybinėse mokyklose. Ji aistringai bei pagarbiai žvelgia į Montessori ugdymą ir du savo vaikus nuo kūdikystės auklėja pagal šiuos principus. Ashley taip pat yra sukūrusi savo „YouTube“ kanalą, tinklaraštį ir internetinių kursų, kuriuose įkvėpė tūkstančius šeimų visame pasaulyje įrengti namus pagal Montessori principus.

Į viršų