Pradžia

Milžiniškas Bilio nuotykis

Atnaujinta: 2023-11-03
Pradžia
Autorius: Jamie Oliver

Knygą lengvai perskaitys ir skaitymo sunkumų patiriantys vaikai.

Vaikams nuo 8 metų;

Žiupsnelis nuotykių, lašelis draugystės, šlakelis paslapties ir DIDŽIULIS šaukštas magijos... pasaulinio garso virtuvės šefas ir bestselerių autorius Jamie Oliveris pateikia puikų receptą, kaip parašyti debiutinę istoriją vaikams, nuo kurios negalėsite atsiplėšti!

EITI Į KRIOKLIŲ GIRIĄ DRAUDŽIAMA!

Bilis ir jo draugai Ana, Džimis ir Endis tai puikiai žino. Jie girdėjo gandų, kad ten kadaise ten nutikę keistų dalykų. Jų kaime jau dešimtmečius niekas neperžengia girią juosiančių sienų...

Bet kai jie atranda slaptą kelią į girią, Bilis su draugais neatsispiria pagundai patyrinėti! Pasirodo, kad giria kupina magijos ir joje gyvena įvairiausios neįprastos būtybės: dūzgiantys elfai, smirdintys būniai ir dar daugiau! Viską jungia Ritmas, palaikantis harmoniją. Bet Ritmas kažkodėl išsiderinęs ir girioje dedasi negeri dalykai... Ar pavyks Biliui ir jo draugams išsiaiškinti, kas vyksta, ir ištaisyti padėtį, kol dar nevėlu?

Magiški mūšiai, kadaise dingęs mitinis miestas, fantastinės skraidančios kuprinės, įspūdingos puotos ir viena MILŽINIŠKA gelbėjimo operacija – pasiruoškite nuotykiui, kurio niekada nepamiršite!

Jamie Oliver – pasaulinis maisto ir sveikos mitybos kampanijų fenomenas, visame pasaulyje pardavęs daugiau nei 48 milijonus knygų. Būdamas aštuonerių jis pradėjo gaminti maistą tėvų užeigoje (kuri ir įkvėpė šios knygos „Žaliąjį milžiną“!). Baigęs mokyklą Džeimis pradėjo virėjo karjerą, kuri jį atvedė į „River Café“, o ten jį pastebėjo televizijos prodiuseris. Dabar Jamie gyvena Esekse su žmona Jools ir penkiais vaikais.

Mónica Armiñ – ispanų iliustratorė. Ji baigė vaizduojamojo meno studijas ir gyvena Madride. Yra išleidusi keletą knygų įvairiose leidyklose ir agentūrose Europoje ir JAV. Mónica taip pat dirba animacijos srityje kaip personažų dizainerė, fono dailininkė, spalvų ir tekstūrų dailininkė vaidybiniuose filmuose ir ikimokyklinio amžiaus vaikų televizijos serialuose, pavyzdžiui, apdovanojimą pelniusiame „Puffin Rock“.

Į viršų