Pradžia

LEINA IR MUSMIRIŲ VALDOVAS

Atnaujinta: 2023-12-22
Pradžia
Autorius: Nicolas Digard, Myriam Dahman

Leina – miestelio valtininkė, visus norinčius plukdanti upe į girią ir atgal. Vieną dieną pradingus draugui, mergina iškeliauja jo ieškoti. Tačiau ta gelsvai žybsinti švieselė girioje – visai ne tai, ko Leina tikisi... Atsivertę šią knygą, pateksite į įspūdingą, paslapčių ir burtų kupiną pasaulį. Jūsų laukia nepamirštama ir stebuklinga kelionė.

Tai paslaptinga ir meistriškai iliustruota šiuolaikinė pasaka apie merginą, išėjusią į užkeiktą girią ieškoti dingusio draugo ir radusią joje kai ką fantastiško ir netikėto. Už stebuklinės pasakos burtų, nuotykių ir mylinčiai širdžiai įveikiamų pavojų slypi pamoka apie pagarbą mus supančiai gamtai.

Rašytoja Myriam Dahman gimė ir užaugo Maroke, o sulaukusi aštuoniolikos išvažiavo į Prancūziją mokytis. Nuo to laiko gyveno Barselonoje, Šanchajuje, Niujorke ir Karibuose, kol galiausiai grįžo į Paryžių, ten dirba klimato kaitos eksperte. Šią knygą ji sukūrė drauge su prancūzų rašytoju ir animacinių serialų scenaristu Nicolas Digard. Nors Prancūzijoje išleista ne viena Myriam Dahman knyga prancūzų kalba, drauge šiedu autoriai kuria anglų kalba. „Leiną ir Musmirių valdovą“ itin meniškai iliustravo ispanų dailininkė Júlia Sardà. Abu rašytojai labai žavisi jos kūryba ir šią knygą skyrė iliustruoti būtent jai. Lietuvių skaitytojams autorių trio jau pažįstamas iš pasakos  „Vilko paslaptis“.

Į viršų