Pradžia

Kitas ežero krantas

Atnaujinta: 2024-04-04
Pradžia
Autorius: Raimonda Razbadauskienė, Ieva Zalepugaitė

Labai smagu gauti laišką. Dar geriau – turėti tikrą draugą, kuris tau parašytų. Su juo galėtum dalintis slapčiausiomis mintimis, džiaugsmais ir abipusiu pasitikėjimu. Būtent apie tokį ryšį svajoja Aušrinė. O tikros, nuoširdžios svajonės kartais ima ir išsipildo...

Kitame ežero krante gyvena Laimis. Jam patinka leisti dienas prie vandens renkant ir svaidant dailius akmenėlius. Laimis irgi norėtų turėti tikrą draugą. Vieną dieną jis randa... laišką butelyje!

Ar ir jums atrodo, kad tai galėtų būti gražios ir nuoširdžios vaikų draugystės pradžia

Jautri ir šilta istorija apie dviejų vaikų draugystę, svajonių išsipildymą, tvirtą ryšį su artimaisiais bei gamta įkvėps tiek mažuosius, tiek suaugusiuosius. Turtinga kalba, įspūdingos iliustracijos ir giedras pasakojimas padės skaitytojams persikelti į paežerę, pajusti susirašinėjimo džiaugsmą ir įsitikinti, kad tikriems draugams svarbu ne tai, kaip atrodome, ką gebame ir kuo esame skirtingi, o tai, ką jaučiame, galvojame ir apie ką svajojame.

Lietuvių rašytoja Raimonda Razbadauskienė skaitytojų jau pažįstama iš paveikslėlių knygos „Kas aš toks?“. Šį iliustruotą pasakojimą visai šeimai puošia meniški ir svajingi lietuvių dailininkės Ievos Zalepugaitės piešiniai.

Į viršų