Pradžia

Gyvas vabzdžių pasaulis

Atnaujinta: 2024-02-07
Pradžia
Autorius: Selemonas Paltanavičius

Vaikams nuo 7 metų ir visai šeimai.

Vabzdžių pasaulis nepaprastai gausus ir įvairus – tik pagalvok, jie sudaro nuo 75 iki 80 proc. visos gyvūnijos įvairovės ir kasmet atrandama vis naujų rūšių! O dabar apsidairyk, kad ir kur pasisuksi, visur jų aptiksi: miniatiūrinių ir gerokai didesnių; vos pastebimų, keistokos išvaizdos ir tikrų ryškiaspalvių gražuolių; tylių ir zyziančių, zvimbiančių, kartais net įkyrių. Jie įsikuria netikėčiausiose vietose, moka statyti puikius namus ir teikia didžiulę naudą visai gamtai ir mums, žmonėms.

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia į pažintinę kelionę patyrinėti spalvingo ir įdomaus vabzdžių pasaulio. Kaip jie mato ir girdi? Kaip gyvena ir kuo minta? Kas jiems būdinga? Ką daryti, kad juos apsaugotume?

„Gyvas vabzdžių pasaulis“:

  • Supažindina su pagrindinėmis vabzdžių rūšimis, jų biologija ir įdomybėmis.
  • Skatina atsakingai elgtis su gamta, ją tausoti ir pateikia patarimų, kaip pasirūpinti dėl žmogaus veiklos nykstančiomis vabzdžių rūšims.
  • Ši knyga kartu yra ir fotoalbumas, kuriame gausu autoriaus, mėgstančio fotografuoti gamtą, nuotraukų.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas, daugiau nei 90 knygų autorius! Jis rašo nuostabias knygas vaikams ir visai šeimai, taip pat fotografuoja gamtą ir skatina ją saugoti, pažinti ir išmokti tinkamai vertinti. Ieškokite ir kitų autoriaus pažintinių knygų: „Gyvas miško pasaulis“„Paukščiai mūsų lesykloje“„Žvėrys ir žvėreliai“„Paukščiai paukščiai“„Eime į gamtą“.

Į viršų