Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

luiziana„Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!“- tai gausiai iliustruota, nuotaikinga knyga kartu su kūrybinėmis užduotimis vaikams, natomis ir muzika. Pridėtoje laikmenoje – garsinėje knygos medžiagoje – žinomiausi džiazo muzikos standartai, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studijos „Junior City Jazz“ vaikų atliekamos populiarios džiazo melodijos, pamokos, kaip svinguoti, pagrindiniai džiazo muzikos terminai.


Viljamo žaidimų kambaryje – muzikiniai žaidimai, ritminės užduotys, klausimai, kryžiažodžiai, piešiniai spalvinimui, džiaziniai prasidainavimai, o taip pat, trumpa informacija apie tai, kaip naudotis natomis, kas yra svingas bei bliuzas.
Knygoje pasakojama apie kelionę kartu su puikiaisiais diksilendo muzikantais, kurie įkliuvo į burtininkės pinkles ir… tapo indaujoje, vardu Luiziana, gyvenančiais stalo įrankiais. Pasakojimas yra apie tai, ką teko patirti ir nuveikti stalo įrankių kompanijai, kad ji vėl taptų sėkmingu diksilendu.
Daugiasluoksnė knyga, skirta 4–12 metų vaikams, taip pat ir pedagogams ir šeimų laisvalaikiui. Gausiai ir išradingai iliustruotas leidinys kviečia išlaisvinti muziką savyje, džiaugtis, improvizuoti ir muzikuoti.
Knyga – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas. Jos autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas. Knygos iliustratorė – Monika Šlančauskaitė .