Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ramaus miego knygaKnyga pervargusiems tėvams, kuriems vaiko migdymas ir miego trūkumas tapo tikru kiekvienos dienos iššūkiu. „Ramaus miego knyga“, skirta auginantiems vaikus nuo kūdikio iki penkiamečio.


Daug tėvų laukia vakaro, kai užmigdę vaikus galės skirti laiko sau, tačiau turbūt dar daugiau tėvų bijo tos akimirkos, kai reikės bandyti užmigdyti mažylį, o paskui tikėtis, kad naktį nereikės keltis kelis ar net keliolika kartų ir vėl jo raminti. Miego trūkumas tėvams ir vaikams – tikras iššūkis, kurį padės išspręsti Sarah Ockwell-Smith – britų psichologė, vaikų ugdymo specialistė, rašytoja ir hipnoterapeutė.
„Ramaus miego knygoje“ autorė padės išspręsti visas su miegu susijusias problemas tiek tėvams auginantiems vos kelių dienų kūdikį, tiek tiems, kurie augina ikimokyklinuką. Nuo dažno prabudimo naktį, šlapinimosi į lovą bėdų iki košmarų ir tiesiog nenoro eiti miegoti – knygoje rasite patarimų ir juokingų situacijų bei paprastų metodų, kaip visai šeimai geriau išsimiegoti. „Ramaus miego knyga“ pagrįsta moksliškai ištirtais metodai, kurie nevers jūsų palikti verkiančio vaiko už uždarų miegamojo durų.
Knygoje taip pat rasite paaiškinimus: kaip ilgai vaikas turėtų miegoti pagal savo amžių;
kodėl daugelis paplitusių patarimų apie miegą yra netikslūs ir neveiksmingi;
ko galime pasimokyti iš kitų kultūrų apie miego praktikas;
kaip pasiekti, kad vaikas nepabustų, nesibaimintų ir nesišlapintų į lovą.
Praktiški „Ramaus miego knygos“ autorės patarimai suskirstyti pagal šešias vaiko augimo stadijas. Rasite patarimų, kaip sukurti jaukią miegui aplinką ir tinkamą rutiną prieš miegą, kokią įtaką miegui turi maistas.