Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Susitikimas su vaikų rašytoja Igne Zarambaite vyks spalio 4 d. 12.00 val. Periodikos skaitykloje, II a. Renginio metu vyks knygų „Emilio laiškas“, „Skudurinukė“ bei „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ pristatymas. Registracija telefonu 846341726.

Emilio laiškas

emilio laiskasPasaka apie dvi slaptas pašto darbuotojas-peles. Kartą į jų nagučius pakliūva laiškas, kuriame berniukas prašo Kalėdų senelio ypatingos dovanos...

Skudurinukė

skudurinukeLietingą vakarą mama pasiuva Anelei dailią skudurinę lėlę ir pavadina ją Uršule. Mergaitė iš pirmo žvilgsnio patiki – skudurinukė gyva! – ir pasižada visada ją mylėti. Jiedvi kartu žaidžia, kalbasi, eina į mokyklą. Tačiau mergaitei augant Uršulė vis dažniau lieka namie viena ir mąsto, kiek ilgai trunka visada, ar Anelės visada jau praėjo?
Šis pasakojimas ne tik apie mergaitės ir skudurinės lėlės draugystę. Visų pirma jis - apie laiką ir ištikimybę.

Elzė ir senojo dvaro paslaptis

elze is senojo dvaroKoks yra pats netikėčiausias dalykas pasaulyje, galintis nutikti keistuolei mergaitei paslaptingame sename dvare? Tvarkydama apleistą sodą Elzė randa slaptais ženklais pažymėtą raktą nuo tunelio, nuvesiančio ją 150 m. atgal į praeitį. Gniaužia kvapą? Bet tai tik pati pradžia. Kitoniškame pasaulyje Elzė turės atrasti drąsos ir nugalėti sunkiausius iššūkius. Ši istorija kupina stebuklų – nuo atgyjančio paveikslo iki amžinos sielų draugystės, nugalinčios visas kliūtis ir net... laiką!