Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mini webbHolly Webb (g. 1976) – nuostabių istorijų vaikams rašytoja ir didelio populiarumo sulaukusių knygelių apie gyvūnus autorė iš Didžiosios Britanijos.
Kadaise dirbusi vaikų literatūros redaktore vienoje didžiųjų Londono leidyklų Holly Webb prisipažįsta, kad pirmą kartą į ją pateko būdama vos penkiolikos, kai atlikinėjo vieną iš mokykloje paskirtų užduočių. Mergaitei taip ten patiko, kad nuo tol ji prašėsi priimama padirbėti kiekvieną vasarą. Galiausiai, kai Holly baigė universitetą, kuriame ji studijavo lotynų ir graikų kalbas, leidykla priėmė ją dirbti.


Nors Holly Webb visuomet mėgavosi savo redaktorės darbu, kadaise ji svajojo tapti bibliotekininke. Mergaitę tiesiog buvo pakerėjusi mintis apie galimybę visą dieną skaityti kokias tik nori knygas visoje bibliotekoje. Deja, teko skaudžiai nusivilti, sužinojus, kad tai ne tiesa. Po to ji įsigeidė būti archeologe, tačiau ir čia buvo pagauta apmaudo, supratusi, kad archeologija – tai ne piramidžių tyrinėjimas, o veikiau nuolatinis murkdymasis purve, sušalus ir sušlapus, o kur dar visas tas painus mokslas!
Dabar Holly Webb džiaugiasi turėjusi galimybę dirbti redaktore, kadangi tai suteikia jai naudingos patirties rašant savo pačios knygas. Beje, pirmąjį savo apsakymą vaikams autorė parašė būdama 28-erių, iš darbo važiuodama traukiniu namo, o šiandien ji savo jau yra sukaupusi net 62 istorijas. Į lietuvių kalbą yra išversta daugiau nei 30 jos parašytų istorijų apie šuniukus ir kačiukus.