Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

SkaitymoIssukis plakatasProjektą „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti?


1.Perskaityti knygą, kurios tema susijusi su Lietuva.
2.Perskaityti draugo rekomenduotą knygą.
3.Perskaityti tavo gimimo metais parašytą knygą.
4.Perskaityti knygą, kurioje minima profesija.
5.Perskaityti knygą apie atostogas.
Dalyvių ir nugalėtojų laukia specialūs prizai: 700 gertuvių ir 10 išorinių baterijų iššūkį įveikusiems dalyviams, išrinktiems burtų keliu; 30 USB atmintukų dalyviams, atlikusiems papildomas užduotis „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose ir dalyvavusiems radijo žaidime.
„Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis bus dalijamasi „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose bei interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt/