būtis ir laikas, šokio teatras
Rugsėjo 22 d. 17:00 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje Šokio teatras „Judesio erdvė“ ir Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka pristatė debiutinę Edgaro Vitkevičiaus fotografijų parodą „Būtis ir laikas“ pagal J.Ivanauskaitės knygą „Viršvalandžiai“.
Projektas „Būtis ir laikas“ atskleidžia nepalaužiama viltį, troškimą gyventi ir norą išlikti savimi, tarpinę būseną žvelgiant chaosui į akis, laiko ir žmogiško prado trapumą. Parodo tuos, kurie buvo priversti palikti tėvynę, kovoti už savo laisvę, būtį ir nepriklausomybę, ištremtuosius, izoliuotuosius, išgyvenusius ir išėjusius, kritusius laukuose, ledo įšaluose.
„Būtis ir laikas“ yra unikalus projektas, apjungiantis keturių sričių menininkus: fotografą Edgarą Vitkevičių, režisierę ir šokėją Laurą Geraščenko, aktorę Agnę Skripkauskaitę, ir muzikos kūrėją Liną Šviriną.
Visus mielai kviečiame į debiutinį Fotografijos ir šokio performanso „Būtis ir laikas“ pristatymą, kurio metu, po varginančios dienos rutinos, galėsite atsipalaiduoti meninėje aplinkoje, stebėdami pasirodymą apjungiančias vizualinę, šokio ir vaidybos bei muzikos meno sritis.
 
Renginio bilietus galite įsigyti čia: https://bit.ly/35LT82M