Baltija

Gruodžio 5 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko literatūrinio-kultūrinio almanacho „BALTIJA 2019“ pristatymas.

Šiųmetinis almanacho akcentas – Didžiojo elingo metai, kuriems pristatyti skirtos Juozapo Kalniaus nuotraukos „Didysis elingas. Iš ciklo „fLirtas su fiLtru“ bei almanacho sudarytojų Juozo Šikšnelio ir Sondros Simanos esė.

Almanachas, kaip visada, pilnas skirtingų balsų ir nuotaikų, nuo kultūrinės minties apie Gintaro Grajausko Klaipėdą – filosofo Tomo Kiaukos tekstas, XIX a. dailininką E.G.J. Valdhauerį – Egidijaus Bacevičiaus tyrinėjimas iki debiutinių balsų (Ieva Modgabytė, Milginta Palubinskaitė, Valdas Jencius ir Rolanda Lu).

Almanachas šiais metais kalbino du „Prarastosios kartos“ dailininkus Romą Klimavičių, kurio darbai ir puošia „Baltijos“ viršelį, bei Vytautą Karčiauską, kuris drąsiai išsako savo kritinę nuomonę apie kultūros situaciją Klaipėdoje.
„BALTIJA“ nuo meditacijos iki provokacijos!

Dalyvavo almanacho sudarytojai ir autoriai.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.