siena

Gruodžio 4 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko Vytauto Čepo romano „Siena“ pristatymas.

Lietuvos rašytojų sąjungos nario, aštuonių knygų autoriaus, psichologijos mokslų daktaro Vytauto Čepo naujas romanas „SIENA“ – dokumentais paremta tikra istorija, su kuria susidūrė buvęs LR generalinės prokuratūros ypatingai svarbių bylų tardytojas, Prezidento įkurtos grupės kovai su organizuotu nusikalstamumu vadovas, ambasadorius, dabar baudžiamosios teisės advokatas Egidijus Bičkauskas.

Tai istorija nutikusi Lietuvoje: pasakojimas apie tris žmogžudystes, kurių tinkamai neištyrus kalėti iki gyvos galvos buvo nuteisti trys jauni vyrai. Tai knyga apie protu nesuvokiamą aplaidumą, pasibaisėtiną abejingumą žmonių likimams, neįsivaizduojamą teisinę biurokratiją. Įkalčių slėpimas, šališkumas, įstatymų paminimas, įtakos klanai, kyšininkavimas bado akis ne tik paprastiems žmonėms, bet ir patiems teisininkams, kurie susidūrę su neįsivaizduojamo dydžio ir galios teisine mašina bejėgiai, ką nors pakeisti.

Teisingumas klysta! Ką daryti, atsidūrus prieš neįveikiamą akliną sieną? Nemanykite, kad tai Jūsų neliečia. Ši siena staiga gali iškilti prieš kiekvieną iš mūsų.

ROMANO MOTO: Kol nors vienas neteisingai nuteistas tūno kalėjime, mes nesame laisvi.

Dalyvavo: Vytautas ČEPAS ir Egidijus BIČKAUSKAS
Vakaro vedėja Sandra SIRUTIENĖ

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.