už teisę kurti ir būti savimi

Lapkričio 20 d. 13.30 val. bibliotekos Konferencijų salėje kelionę po Lietuvą tęsia Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamas švietėjiškų renginių ciklas „Už teisę kurti ir būti savimi“.  Renginys, skirtas Klaipėdos miesto 6-9 klasių moksleiviams, jo trukmė – 1 val.

Šio renginio metu gyvenimiškomis istorijomis dalinsis ir ydingus mitus dėl neįgaliųjų teisės gyventi savarankiškai sklaidys Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė ir Neįgaliųjų meninės raiškos studijos „Klaipėdos guboja“ vadovė Vaida Butautaitė. Renginio dalyviai susitiks ir bendraus su Šiaulių m. savivaldybės globos namų padalinio Dienos centro „Goda“ Spalvų muzikos orkestro (vadovės Natalija Pugačienė, Ilona Būdavaitė) muzikantais, susipažins su Vilniaus lietuvių namų mokinių savanoristės patirtimi, o taip pat dalyvaus dailės kūrybinėse dirbtuvėse „Sielos veidrodis“ bei šokio ekspromte. 


2019 m. „Už teisę kurti ir būti savimi“ ciklo renginiai organizuojami Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Kupiškio mokyklose, jaunimo centruose, bibliotekose, kitose įstaigose, organizacijose.

Renginių ciklo organizatorius: Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“


Renginių ciklą dalinai finansuoja: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija pagal 2019 m. strateginio veiklos plano priemonę „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga bei priemonėmis"

Kontaktai pasiteiravimui: Viktorija Vitaitė – mob. 869843850, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., www.guboja.lt

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.