Ignatavičius

Gegužės 21 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje rašytojas Eugenijus Ignatavičius pristatys Lietuvos šimtmečiui skirtą publicistikos knygą „Nepabūgę laisvės“.

Apie knygą:

Jeigu susitiktume su šioje knygoje aprašytais žmonėmis, įsitikintumėte, kad jie niekuo ypatingu neišsiskiria iš mūsų daugelio mirtingųjų. Jų skirtybę, paveldėtą iš tėvų ir protėvių, - tiesos, artimo meilės, atsakomybės už tautos likimą ir laisvės proveržį atskleidė į XX amžių įsibrovusi žiauriausia istorijoje raudonojo bolševizmo pabaisa. Jie negalėjo ne tik prisitaikyti, ar susitaikyti su gyvenimo saulę užtemdžiusia prievarta, melu, nužmoginimu, bet nepaisydami raudonųjų barbarų savivalės, smurto ir tamsiųjų galių, visa esybe pasipriešino jiems. Pasipriešino rizikuodami ne tik savo artimųjų, tautos ir jų pačių likimu - drąsūs ir laisvi pasitiko kančias, tremtį, kalėjimus, net mirtį - laisvės, tiesos ir Tėvynės vardan. Pasielgti kitaip jiems neleido įgimtas laisvės troškimas, ištikimybė tautai, sąžinė. Jie, neišduodami savęs, gynė ir kitų garbę.

Autoriaus kūrybą apibūdins rašytoja Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Taip pat bus rodomas dokumentinis filmas sukurtas pagal autoriaus scenarijų „Stirna“.

Renginio metu bus galima įsigyti knygą.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas