Lapkričio 8 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks „Newton‘o poveikis Rousseau ir kas mums iš to?“ vieša paskaita, kurią skaitys paskaitininkas – filosofijos istorijos tyrinėtojas Vygandas Aleksandravičius, vienas iš knygos „Jeanas-Jacques'as Rousseau ir Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė“ autorių. V. Aleksandravičius dirba Lietuvos kultūros tyrimų institute, Lietuvos filosofijos istorijos skyriuje.

Knygoje „Jeanas-Jacques'as Rousseau ir Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė“ pristatoma unikali asmenybė – Jeanas-Jacques'as Rousseau ir jo „Pastabos Lenkijos valdymui“, jų poveikis mūsų šalies istorijai ir mūsų tapatybės kūrybos galimybėms, atveriami nauji paties Rousseau mąstymo rakursai, jo sąsajos su kitu epochos genijumi Newton‘u. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, kartu su Lenkijos karalyste tuomet buvo žmonijos istorijos smaigalyje. Deja, dramatiškos istorijos. Šiandien mums pravartu apie tai žinoti.

Kaip išlikti savimi – oriais, laisvais, atvirais ir laimingais? Klausimas aktualus ir šiandien.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Paskaita nemokama

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi