Spalio 25 d. 16 val. bibliotekos Renginių salėje vyks „Versmės“ leidyklos išleistos prof. Algimanto Liekio knygos „Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai“ pristatymas ir diskusija.

Prof. Algimanto Liekio šešių tomų rinkinyje ,,Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai“, sudarytame naudojantis daugiau kaip 300 šaltinių, apžvelgiami pirmojo Lietuvos Prezidento biografijos bruožai, kūrybinis palikimas, skelbiami įvairiuose leidiniuose publikuoti Prezidento darbai. Šiame pirmame tome -Tautos prisikėlimas perspausdinami A. Smetonos straipsniai, jo mintys, taip pat istorinės apžvalgos apie aprašomuosius laikus, be abejonės, visiems tiems lietuviams, kurie domisi savo ir visos Tautos praeitimi ir kuriems rūpi ateitis, perskaitys, susimąstys ir dėl šiandienos bei rytdienos.

Knygos pristatyme dalyvaus – knygos autorius prof. Algimantas Liekis, knygos leidėjas, „Versmės“ leidyklos vadovas Petras Jonušas, knygos autoriaus bendradarbiai, gimnazistai, studentai, mokytojai, dėstytojai, visuomenių organizacijų atstovai.

Renginio organizatoriai – Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka ir „Versmės“ leidykla.

Renginys nemokamas