Edukacinė erdvė atveria duris virtualiai!

virtualūs edukaciniai užsiėmimaiKviečiame klases dalyvauti virtualiuose edukaciniuose užsiėmimuose 5-12 klasių moksleiviams.
• Edukacija „Kaip mokytis ir išmokti?“. Visi žino, jog mokytis irgi reikia išmokti. Tad kaip tai padaryti? Kaip patalpinti informaciją atmintyje? Kokie yra efektyvaus mokymosi principai?
• Edukacija „Kodėl pristatymai būna neįdomūs?“. Dažniausios pristatymų rengimo klaidos ir patarimai kaip parengti pristatymą, kurio klausysis visi.

Dėl užsiėmimo rezervacijos parašykite mums el. paštu erdve@klavb.lt arba Facebook žinute: https://www.facebook.com/edukacineerdve


pietūs 3Interaktyvi viktorina #pietūstrečią
#pietūstrečią - tai interaktyvi viktorina kiekvienam kankinamam popietinio snaudulio ir pasiilgusiam protmūšių azarto. Trečiadieniais 15 val. puslapyje Edukacinė Erdvė viktorinos žaidėjų lauks dienos tema bei 20 jai skirtų klausimų Kahoot platformoje.
Žaidimas vyksta 24 val. – iki ketvirtadienio 15 val. Nugalėtojas skelbiamas pasibaigus žaidimui. Pasibaigus žaidimui skelbiamas vienas greičiausiai į klausimus atsakęs ir daugiausiai taškų pelnęs nugalėtojas, kurio laukia Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos prizas.

Prisijunk - https://bit.ly/3lFhSie


rendez vousRendez-Vous su Charlotte | Frankofonija ir pašnekesiai
Šešiems mėnesiams į Klaipėdą atvykusi prancūzų kalbos dėstytoja Prancūzų Instituto Lietuvoje stažuotoja Charlotte Sterin kviečia klaipėdiečius ir uostamiesčio svečius frankofonus diskutuoti įvairiomis temomis.
Susitikimai vyksta antradieniais 16 val. virtualioje Google Meet platformoje. Prisijungimo nuoroda skelbiama Edukacinės erdvės Facebook paskyroje: https://bit.ly/35CWuEY