mokymai Nidoje

Įgyvendinant projektą „E-dukacijų biblioteka“, iš dalies finansuojamą Neringos miesto savivaldybės, š. m. rugsėjo 24 d. – spalio 12 d. buvo organizuotos išvykos su edukacinėmis programomis į Neringos gimnaziją, Nidos bendruomenės namus, Nidos lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“. Projekto tikslas – skatinti bendruomeniškumą ir mažinant sezoniškumą vykdyti veiklas neaktyvaus turistinio sezono metu.

Ugdymo įstaigų mokmokymai nidoje 2sleiviai ir miesto bendruomenė galėjo susipažinti su jūrlapiais, žaisti interaktyvius žaidimus „Jūrų keliais“, „Pažintis su Baltija“, pasitikrinti įgytas žinias viktorinoje-kryžiažodyje „Kelionė po jūras ir vandenynus“. Siekiant skatinti skaitymą, Neringos gimnazijoje buvo pristatytas bibliotekoje sukurtas literatūrinis stalo žaidimas „Knygosūkis“. Vyresniųjų klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į žaidimą ir bendradarbiavo su mokytojais, taip praplėsdami savo literatūrines žinias.

Skatinant sąveiką tarp inovacijų ir kultūros renginių, mažiesiems Neringos bendruomenės nariams buvo organizuoti susitikimai su knygos „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“ autore Gina Viliūne bei iliustratore Urte Kraniauskaite. Rašytoja supažindino vaikus su pilkaisiais ruonmokymai nidoje 3iais,  jų savybėmis, mityba, iliustratorė vedė savo kurtą edukaciją.

Edukacinių programų cikle buvo pristatytos „Popieriaus gamybos dirbtuvės“, „3D spausdinimas ir modelių kūrimas“ edukacijos. Jų metu vaikai ir suaugę ne tik patys gamino popierių, bet ir domėjosi technologijų naujienomis, kartu gamino raktų pakabučius iš plastiko.

Dėkojame už galimybę bendradarbiauti, vykdyti edukacines programas kolegoms iš Neringos viešosios V. Miliūno bibliotekos, Neringos gimnazijai bei Neringos miesto savivaldybei.