Kovo 2 d., 17 val., Gerlacho palėpėje vyks Kristinos Stalnionytės knygos „Kelias į Santjago de Kompostelą“ pristatymas.

Dalyvaus autorė Kristina Stalnionytė.

42 dienos, 775 kilometrai. Kelias, kuprinė, nutrintos kojos. Ranka paliečiama šv. Jokūbo kelio istorija, jo simboliai, legendos. Tai pasakojimas apie vieną piligrimystę ir piligrimus iš viso pasaulio. Nuotykių ir apmąstymų kupinas kelias veda pro didingas viduramžių pilis, bažnyčias ir vienuolynus, per istorinius miestus, per javų laukus ir miškus.

Maloniai kviečiame

Kovo 3 d., 17 val., bibliotekos Galerijoje 13L vyks Agnės Matulionytės grafikos darbų paroda „Homines Litterarum“.

Agnė Matulionytė – grafikos dizainerė, gimusi Klaipėdoje. Ji mokėsi Klaipėdos A. Brako dailės mokykloje, bakalauro studijas baigė VDA Klaipėdos vizualinio dizaino katedroje. Nuo 2013 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė, jai suteiktas meno kūrėjo statusas. Už savo kūrinius A. Matulionytė yra pelniusi diplomų: atrankinėje „Knygos meno parodoje“ (Vilnius, 2012 m.) – diplomas už knygos „Sapnai“ iliustracijas; gražiausio užrašinės viršelio konkurse (ZOOMBOOK, 2012 m.) – diplomas geriausios kompozicijos kategorijoje; P. Mašioto 150-osioms gimimo metinėms skirtame paveikslėlių knygų konkurse – diplomas už P. Mašioto kūrinio „Kiškis drąsuolis“ iliustracijas. 2016 m. jai buvo skirta individuali valstybės stipendija. Šiuo metu A. Matulionytė gyvena ir kuria Kretingos rajone.

Visus, kurie žavisi Stefan Zweig (Stefanas Cveigas) kūryba, kviečiame burtis į šio rašytojo kūrybos gerbėjų būrelį. Skaitysime, kalbėsime, ginčysimės.

Maloniai lauksime Jūsų: kovo 2 d., 17.30 val., Vokiškų leidinių bibliotekoje.

Kovo 10 d. 16.57 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks Rimtauto Rimšo knygos Pavogtasis“ pristatymas.

Šturmanaus ir literatūros purslais taškysis vakaro navigatorė Sandrija Kudirkaitė.

Ateik ir pasitaškyk pats!
Įėjimas laisvas