EBSCO

Elektroninė viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazė. EBSCO Publishing yra viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje, kuri siūlo informaciją humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kitomis temomis.

Duomenų bazei suteikiami slaptažodžiai nutolusiems vartotojams.

ebsco

Platesnę informaciją apie testuojamų duomenų bazių turinį galite rasti prisijungę prie EBSCO duomenų bazės Informacijos skaitykloje.

EMERALD

Viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė, kurią sudaro verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų žurnalai. Tai daugiau nei 120 tūkst. straipsnių iš daugiau nei 214 žurnalų.

Duomenų baze galima naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių.

emerald

TAYLOR & FRANCIS

Mokslinių žurnalų duomenų bazė, kurią sudaro daugiau kaip 1320 žurnalų humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kitomis temomis.

Duomenų baze galima naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių.

taylor francis

NAXOS MUSIC LIBRARY

Klasikinės muzikos duomenų bazė, kurioje galima rasti operos, džiazo, roko, bliuzo ir kt. žanrų muzikos kūrinių, muzikos vaikams, natų, kompozitorių biografijų, muzikos istorijos bei mokomosios medžiagos.

Duomenų bazei suteikiami slaptažodžiai nutolusiems vartotojams.

naxos

INFOLEX

Teisinėje duomenų bazėje Infolex pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Taip pat čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais.

Duomenų baze galima naudotis Informacijos skaitykloje. Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės skaityklos darbuotojų.

infolex

VYTURYS

Skaitmeninių knygų bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas. Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis - pagal veikėjų vardus.
Skaitytojams, norintiems iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, bibliotekos darbuotojas išduos „Dovanos kodą”. Jį skaitytojas privalo suvesti į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje.

Kodo teiraukitės Informacijos skaitykloje ir Vaikų abonemente.

vyturys

 

 

 

TEISĖKŪROS ŽINIOS (anksčiau leistas: VALSTYBĖS ŽINIOS)

Teisės aktų elektroninis leidinys, spausdinantis svarbiausius teisės aktus.

El. leidiniu galima naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių.

Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Informacijos arba Periodikos skaityklą.

teisekuros zinios

VERSLO ŽINIOS

Lietuvos verslo naujienų dienraščio pirmadienio laikraštis internete.

El. leidiniu galima naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių.

Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Informacijos arba Periodikos skaityklą.

verslo zinios

E-PAVELDAS

Portale pateikiamas Lietuvos atminties institucijose (bibliotekose, archyvuose, muziejuose) saugomo paveldo  suskaitmenintas turinys.  Dokumentinis paveldas: knygos, nuotraukos, rankraščiai, periodiniai leidiniai, bažnytinės knygos.  Muziejinės vertybės: meno kūriniai, eksponatai. Muzikos kūriniai: senosios šelako plokštelės.

epaveldas

E. KLASIKOS BIBLIOTEKA

Projektas „Lietuvių literatūros klasikos perkėlimas į elektroninę erdvę“ vykdomas Lietuvos Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos. E. klasikos bibliotekos kolekciją sudaro:

Senosios lietuvių literatūros klasika (XIII-XVIII a.)

Kolekciją sudaro 38 senosios lietuvių literatūros klasikos kūriniai.

Naujųjų laikų lietuvių literatūros klasika (XIX a. ir XX a. I pusė)
Kolekciją sudaro 477 naujųjų laikų kūriniai.

Šiuolaikinės lietuvių literatūros klasika.

Kolekciją sudaro 153 šiuolaikinės lietuvių literatūros klasikos kūriniai.

Visus e. klasikos bibliotekos kūrinius galima skaityti  elektroninėse skaityklėse bibliotekoje. 

eklasika


Kilus klausimams dėl E-leidinių ar duomenų bazių, kreipkitės į Informacijos skaityklą (3 a.), tel.: 846410345,
el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SALIŲ NUOMA

Bibliotekoje nuomojamos šios patalpos:
Konferencijų salė 94 kv. m (80 vietų)
Renginių salė 100 kv. m (100 vietų)
Gerlacho palėpė 223 kv. m (50 vietų)
Galerija 13L (parodoms)
III aukšto holas (parodoms)
Kompiuterių klasė
Verslumo erdvė
Telefonas pasiteiravimui: 846412529

Kraštotyros ir skaitmeninimo skyriuje kaupiama literatūra bei teikiama informacija apie Klaipėdą ir Klaipėdos kraštą.
Skyriaus rankraščių ir archyvų fonduose saugomi: AdM (Arbeitsgemeinschaft der Memellandkreise e.V.) archyvas, žymių klaipėdiečių rankraščiai (B. Aleknavičiaus, S. Šemerio, P. Drevinio, V. Kaltenio, I. Simonaitytės ir kt.). Nuo 2011 m. pradėtas kaupti Klaipėdos foto ir video archyvas, kuriame yra klaipėdiečių fotografų A. Šeštoko, A. Dapkevičiaus, A. Ulozevičiaus bei kitų fotografų fotodokumentai.

Šiais archyvais galima naudotis Kraštotyros skaitykloje iš anksto užsakius el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. arba tel. 846314189. Užsakymas ir paieška įvykdoma per tris darbo dienas. Daugiau apie naudojimosi taisykles.

Kraštotyros skaitykloje veikia nuolatinė AdM archyvo ekspozicija.

Darbo laikas
Darbo dienomis ir šeštadieniais: 10–17 val. (nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. šeštadieniais nedirbame)
Kontaktai:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. tel. 846314189

Jau dabar, interneto skaitykloje, 2-ame aukšte, gali nemokamai išmėginti išmaniuosius virtualios realybės akinius! Pasinerk į spalvingą ir įspūdžių pilną virtualų pasaulį!

Daugiau informacijos tel.  846410345, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atvyk pas mus i Atvirą erdvę jaunimui ir pasinerk į stalo žaidimų pasaulį. Sau tinkamą žaidimą ras ir moksliukas, ir padauža, nes galime pasiūlyti įvairių loginių, mokomųjų, kauliukų, kortų, pramoginių žaidimų.
Tau 14-29-eri? Užsuk į naujai įkurtą Atvirą erdvę jaunimui! Darbo laikas: 10.00–18.00 val. tel. 846341726

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi