Liepos 3 d., 17 val., bibliotekos Galerijoje 13L vyks parodos „Lietuvos spaudos fotografija“ atidarymas.

Įėjimas laisvas

Maloniai kviečiame

Šalies bibliotekos knygų mėgėjus kviečia priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki pat rugpjūčio pabaigos! I. Simonaitytės bibliotekos skaitytojus kviečiame registruotis Vaikų literatūros skyriuje.
Priimk skaitymo iššūkį ir leiskis į nuotykį!
Daugiau informacijos ieškokite bibliotekoje ir „Vasara su knyga“ Facebook`o paskyroje: https://www.facebook.com/vasarasuknyga/?fref=ts

I. Simonaitytės biblioteka dalyvauja konkurse „Atsakingas skaitytojas“. Iki pat gruodžio mėnesio kviečiame rūšiuoti ir iš namų atnešti ne tik baterijas bei mobiliuosius telefonus, bet ir kitus smulkius neveikiančius ar nenaudojamus elektronikos prietaisus (pvz.: plaukų džiovintuvus, elektrinius virdulius, elektronines detales turinčius žaislus ir pan.). Bibliotekos lankytojai taip pat gali užsiregistruoti NEMOKAMAM stambiosios technikos išvežimui iš jų namų (šaldytuvai, skalbimo mašinos, dulkių siurbliai ir pan.)! Registracija vykdoma bibliotekos registratūroje. Rūšiuokime ir padėkime bibliotekai laimėti 500 Eur lankytojų pasirinktoms knygoms įsigyti!

Visiems smalsiems, besidomintiems, nuolat išalkusiems žinių suteikiama galimybė nemokamai gilinti savo žinias naujoje suaugusiųjų mokymosi informacinėje sistemoje. SMIS. Čia patalpinta daugiau nei 500 išsamių mokymosi programų lietuvių kalba iš įvairių sričių. Sau aktualių mokymų ras ir besidomintieji menu, ir norintys pradėti verslą, išmokti užsienio kalbos ar pagilinti gimtosios kalbos literatūros bei gramatikos žinias Taip pat gausu informacijos įvairiomis sveikatingumo temomis. Kviečiame jungtis adresu: www.smis.lt.

Kilus klausimams, konsultuojame interneto skaitykloje, 2 aukšte.

Dėmesio! Nuo gegužės 2 d. muzikos literatūra išduodama į namus. Natas, metodinę medžiagą ir kitą muzikinę literatūrą galite rasti pagrindiniame bibliotekos pastate, Suaugusiųjų abonemento antrajame aukšte, adresu: Herkaus Manto g. 25.