Ketvirtoji Klaipėdos KNYGŲ MUGĖ

Spalio 6-8 dienomis Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija „LiMViLA“ kviečia į ketvirtus metus iš eilės organizuojamą Klaipėdos knygų mugę.

Išsami Klaipėdos knygų mugės PROGRAMA: www.klaipedosknygumuge.lt

Skaityti daugiau...

Juozo Šikšnelio parodos vieši bibliotekose

Paroda Zelenogradske

Rugsėjo 22 d. Jurbarko savivaldybės viešojoje bei Zelenogradsko (buv. Kranto, Kaliningrado sritis) bibliotekose buvo atidarytos direktoriaus Juozo Šikšnelio mažosios plastikos darbų ir spaudinių parodos. Abiejuose parodų atidarymuose autorius dalyvauti negalėjo.

Skaityti daugiau...

Donorystės akcija

Spalio 4 d. 10.00 - 14.00 val. Galerijoje 13 L vyks donorystės akcija.

Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes!

„Vokiečių kultūros dienos 2016” Klaipėdoje

Spalio 5 d. 17.30 val. bibliotekos vokiškų leidinių bibliotekoje vyks  susitikimas su vokiečių rašytoju, režisieriumi, teatro pedagogu  Jörgu Isermeyeriu, jo knygos „Alles andere als normal“ („Viskas, išskyrus tai, kas normalu“) skaitymai.

Skaityti daugiau...

Nemokamos prancūzų kalbos pamokos

Kiekvieną antradienį (nuo spalio mėn.) nuo 12 iki 13 val. bibliotekos vokiškų leidinių bibliotekoje vyks prancūzų kalbos pamokos.

Užsiėmimus ves stažuotoja iš Prancūzijos Fleur Pires.

Grupė sukomplektuota. Registracija baigta.

„Žinomas ir nežinomas flamenco“

Spalio 7 d. ir 21 d. 18 val. Gerlacho palėpėje vyks šokių studijos „DUENDE“ seminarų ciklas „Žinomas ir nežinomas flamenko“. Seminarų metu bus pristatoma flamenko šokio istorija, stiliai, kostiumo ypatumai. Tai bus ne tik pasakojimas, bet ir praktiniai užsiėmimai. Šoks studijos šokėjos.

Seminarai nemokami

Nemokami kursai

Kviečiame gyventojus registruotis į šiuos mokymus:

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS. Mokymų metu išmoksite naudotis kompiuteriu, tekstų tvarkymo programa Word, išmoksite susirasti informaciją internete, susikurti el. paštą. Užsiėmimai vyks penkias darbo dienas,  po dvi valandas.

SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS. Mokymų metu  išmoksite naudotis internetu, el. paštu, skype, facebook. Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką.

 

Ispaniško filmo vakarai

Ketvirtadieniais kavinėje "Pauzė" 19.00 val. ispaniško filmo vakarai!

Spalio 6 d. 19.00 val. „Loreak“ - 2014/Izraelis/99 min.

(Filmas ispaniškas su angliškais subtitrais)

„Žaliapėdis"

Naujiena! Pirmasis ir šviežut šviežutėlis bibliotekos žaidimas telefone ir planšetiniuose kompiuteriuose - "Žaliapėdis" jau gali būti Jūsų! Tereikia parsisiųsti paspaudus nuorodą ir jau netrukus galėsite išbandyti patys!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis

Skaitmeninis ir informacinis raštingumas pažengusiems „Gebėk. Naudokis. Bendrauk“

Kviečiame gyventojus registruotis į rudenį vyksiančius SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO PAŽENGUSIEMS mokymus. Mokymų metu  išmoksite naudotis INTERNETU, EL. PAŠTU, SKYPE, FACEBOOK.Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką

KURSAI NEMOKAMI

Kviečiame dalyvauti apklausoje

I. Simonaitytės biblioteka atlieka apklausą, kuri yra skirta išsiaiškinti Periodikos skaityklos lankytojų poreikius bei jų lūkesčius, analizuojant turimą fondą, jo aktualumą bei šios skaityklos erdvių pritaikomumą šioje skaitykloje besilankantiems skaitytojams.
APKLAUSA

Jūsų nuoširdūs atsakymai mums padės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.