Spektaklis "Motušė Kuraž ir jos vaikai"

Spalio 25 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Agluonėnų klojimo teatro spektaklis pagal B. Brechto pjesę "Motušė Kuraž ir jos vaikai".
Inscenizacijos autorius ir režisierius D. Malajavas.
Spektaklis nemokamas

VĖLINIŲ VIGILIJA

Spalio 26 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks knygų mylėtojų klubo "Tarp eilučių..." renginys "Vėlinių Vigilija".

Svečiuose brolis Benediktas, gros bardas Jonas Baltokas, eiles skaitys klubo "Tarp eilučių..." nariai.
Renginį ves klubo narys Domininkas Malajavas.

Maloniai kviečiame

„Trečiadienį Pauzėje skaitoma be pauzių“

Spalio 26 d. (trečiadienį) 17.30 val. bibliotekos kavinėje “Pauzė“ renginys „Trečiadienį Pauzėje skaitoma be pauzių“, kuriame tragmentus iš savo knygos skaitys Ona Bareikaitė - Jurušaitienė.

Maloniai kviečiame

Įėjimas laisvas

Jono Sabaičio bokšto-švyturio maketas

Kviečiame į Kraštotyros ir skaitmeninimo skyrių susipažinti su Jono Sabaičio bokšto-švyturio maketu bei pareikšti savo nuomonę atsiliepimų knygoje.

Muzikinio teatro dailininkas Jonas Sabaitis Klaipėdos miesto įvaizdžio komisijai pristatė savo sumanymą – Smiltynėje ant kalvos, netoli Senosios perkėlos, tarpukariu buvusios smuklės vietoje, pastatyti apžvalgos bokštą. Statinio pirmame aukšte numatyta įrengti kavinę ir restoraną, antrame - parodų salę, o trečiąjame įsikurtų...

Skaityti daugiau...

Vakaras-koncertas "Vien tik džiazo kalba..."

Spalio 27d. 18 val. Gerlacho palėpėje vyks vakaras-koncertas "Vien tik džiazo kalba..."

Dalyvaus: Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos populiariosios ir džiazo muzikos skyriaus solistai, bei vokalinis ansamblis.

Akomponuos M. Putna ir A. Jankūnas.

Renginys nemokamas.

Maloniai kviečiame

ISM Moksleivių universiteto paskaitos

Lapkričio 17 d. 15 val. Konferencijų salėje vyks ISM Moksleivių universiteto paskaitos. Paskaitų metu moksleiviai įgis naujų žinių vadybos, ekonomikos, politikos, rinkodaros ir komunikacijos srityse, susipažins su ISM universiteto dėstytojais ir praktikais iš Lietuvos bei užsienio. Išklausę visas tris paskaitas moksleiviai gaus pažymėjimus, kurie stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą prideda papildomų balų.
15:00 – Dominyka Venciūtė „Social Guerilla Marketing: Dare and Share“
15:50 – Jonathan Boyd „Brexit: what‘s next?“
16:35 – Vincentas Vobolevičius „Kodėl Lietuvos rinkėjai ieško politinių gelbėtojų?“

Registracija: www.ism.lt/mu
Daugiau informacijos: https://www.ism.lt/node/3795

Ekskursijos po biblioteką vokiečių kalba

Vokiečių  kalbos dienos Klaipėdoje!

Ekskursijos po biblioteką vokiečių kalba laikotarpiu nuo spalio 21 iki spalio 28 d.

Ekskursijų vedimo laikas nuo 10.00 iki 19.00 val.

Ekskursijos trukmė: 1 val.

Reikalinga išankstinė registracija el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba Tel.: +370 65017634

Nemokami kursai

Kviečiame gyventojus registruotis į šiuos mokymus:

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS. Mokymų metu išmoksite naudotis kompiuteriu, tekstų tvarkymo programa Word, išmoksite susirasti informaciją internete, susikurti el. paštą. Užsiėmimai vyks penkias darbo dienas,  po dvi valandas.

SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS. Mokymų metu  išmoksite naudotis internetu, el. paštu, skype, facebook. Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką.

 

Filmo vakarai

Ketvirtadieniais kavinėje "Pauzė" 19.00 val. ispaniško filmo vakarai!

Spalio 27 d. 19.00 val. „Obaba“ - 2005/Ispanija/100 min.

(Filmas ispaniškas su angliškais subtitrais)

„Žaliapėdis"

Naujiena! Pirmasis ir šviežut šviežutėlis bibliotekos žaidimas telefone ir planšetiniuose kompiuteriuose - "Žaliapėdis" jau gali būti Jūsų! Tereikia parsisiųsti paspaudus nuorodą ir jau netrukus galėsite išbandyti patys!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis

Skaitmeninis ir informacinis raštingumas pažengusiems „Gebėk. Naudokis. Bendrauk“

Kviečiame gyventojus registruotis į rudenį vyksiančius SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO PAŽENGUSIEMS mokymus. Mokymų metu  išmoksite naudotis INTERNETU, EL. PAŠTU, SKYPE, FACEBOOK.Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką

KURSAI NEMOKAMI