Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

sveikas aktyvus kudikisKnygoje „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ aprašytos mankštos, padedančios kūdikiui augti ir stiprėti nuo gimimo dienos iki pat pirmųjų žingsnių, t. y. maždaug vienerių metų. Sužinosite, kaip saugiai ir efektyviai sportuoti su kūdikiu, galėsite judėti drauge – padėsite mažyliui lavinti kūną ir stiprinsite jūsų tarpusavio ryšį.


Kasdienis sportas padeda formuoti teisingus kūdikio judėjimo įgūdžius ir gerina jo fizinį vystymąsi. Kūdikis neturėtų praleisti nė vienos motorinio vystymosi fazės, todėl patariama susikoncentruoti į kiekvieną iš jų. Smagiai judant stiprėja ryšys tarp tėvų ir vaiko. Knyga „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ suteiks drąsos ir žinių, kaip padėti savo mažyliui sėkmingai augti pačiais svarbiausiais – pirmaisiais metais.
Pirmaisiais gyvenimo metais kiekvienam kūdikiui reikia ypatingos tėvų paramos ir artumo. Tai laikas, kai kūdikis auga ir vystosi labai sparčiai. Rūpinimasis vaiku dažniausiai reiškia ne tik tinkamą maistą ir švarias sauskelnes – svarbu su mažyliu bendrauti, kalbėti, žaisti. Ir tikrai nebūti leistis į įvairių užsiėmimų paieškas. Viską galima padaryti namuose, kur tiek mama, tiek vaikas jaučiasi jaukiai ir saugiai. Knygoje „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ rasite paaiškinimą, kodėl vienas ar kitas pratimas tiesiog būtinas , kokia kiekvieno iš jų nauda.