Jokubaitis

Kovo 6 d. 17 val. bibliotekos Renginių salėje vyko profesoriaus Alvydo Jokubaičio paskaita  „Kaip Lietuvos valstybė keičiama visuomene?“ .

ALVYDAS JOKUBAITIS – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius. Knygų: „Politika be vertybių“, „Vertybių tironija ir politika“, „Lietuva kaip problema“, „Liberalizmas kaip pilietinė religija“, „Politinis idiotas“ ir kitų autorius.

Alvydas Jokubaitis vienas iš nedaugelio Lietuvos filosofų, kuriam įdomu – kas yra Lietuva; ką reiškia būti lietuviu; kodėl laisvę mylintis žmogus turi būti liberalizmo kritikas?  Kaip įmanoma sukurti gerą visuomenę be gero žmogaus? Kam Europos Sąjungai reikalinga Lietuva, kam Lietuvai reikalinga Europos Sąjunga? Tai dalis temų, kurias provokuojančiai ir aktualiai bando aptarti prof. Alvydas Jokubaitis.

Renginį organizavo Klaipėdos Forumas.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.