laisves forpostas
 
Kvietėme į virtualų parodos „Laisvės forpostas“ pristatymą sausio 13 d. 12 val. bibliotekos Facebook paskyroje.
Paroda eksponuojama Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje 1H galerijoje iki sausio 31 d.
Kviečiame apsilankyti bibliotekoje bei praleisti trečiadienio popietę dalyvaujant parodos virtualiame pristatyme: MLIM istorikas Saulius Karalius dalinsis žiniomis ir mintimis apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą lėmusius įvykius Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.
rastauskas, dagys
 
Sausio 8 d. 20 val. virtualus renginys bibliotekos Facebook paskyroje (nuoroda jau netrukus).
„Dramaturgas Bermudų trikampyje“ | Pokalbis apie literatūrą ir teatrą
Dalyvavo: Rolandas Rastauskas, dr. Jonas Dagys
plunksnele foto paroda
 
Kvietėme į projekto „Foto bičiulis“ akimirkų parodą 2021 m. sausio 5 d. 14 val. bibliotekos Facebook paskyroje.

Šio projekto tikslas – mažinti pažeidžiamų jaunimo grupių asmenų socialinę atskirtį ir didinti toleranciją, būnant veikliems ir bendradarbiaujantiems, skirtinguose socialiniuose vaidmenyse.
fotografijos ir poezijos
Kvietėme gruodžio 22 d. 17:00 val. į VIRTUALŲ Ingridos Mockutės-Pocienės parodos „Ne pirmą naktį nelauki sapno“ baigiamąjį pristatymą.
Išskirtinėje 1P galerijoje keletą mėnesių, kiekvieną penktadienį jungėsi fotografija ir poezija į nuostabų permormansą.
Kvietėme į paskutinę, 10-ąją JUNGTĮ.

vandenynai, virtuali paskaita
Kvietėme gruodžio 18 d. 16:00 val. virtualiai prisijungti prie virtualios paskaitos „Tvarios Kalėdos su Vandenynais“ bibliotekos Facebook paskyroje.
 
Kalėdų laukia tiek maži, tiek dideli...
Sunku įsivaizduoti, ar yra abejingų žiemos švenčių laikotarpiui.
Kaip bebūtų smagu laukti švenčių, esame užkietėję vartotojai ir dažnai pamirštame, kad turime prisidėti prie mūsų planetos saugojimo. O pradėti turime nuo savęs.

fotografijos ir poezijos
Gruodžio 18 d. 17:00 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekos Galerijoje 1P VIRTUALIAI vyko Ingridos Mockutės-Pocienės parodos „Ne pirmą naktį nelauki sapno“ atidarymas.
Išskirtinėje 1 paveikslo galerijoje susijungs fotografija ir poezija, ši paroda kaip performansas, kas savaitę iki gruodžio 23 d. atsinaujins nuotraukomis ir tekstais, procesas bus transliuojamas čia ir Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Facebook‘o paskyroje.

kiauka ir kunčius
Kvietėme gruodžio 3 d. 16:00 val. virtualiai prisijungti prie pokalbio-diskusijos „Laivė, kūryba, namai“.
 
Amžina kova tarp gėrio ir blogio yra visuomet aktualus klausimas. Taip pat kiekvieno kūrėjo gebėjimas manevruoti tarp kūrybos, laisvės, ir namų. Siūlėme prisijungti prie virtualaus renginio ir kartu atrasti atsakymus į taip dažnai kirbančius klausimus.
Dalyvaus: prozininkas, dramaturgas, bei eseistas Herkus Kunčius kartu su filosofu bei tapytoju dr. Tomu Kiauka.
RENGINYS VIRTUALUS!
Nuoroda į renginį: https://fbook.cc/3J5c
novelės ruduo
Kviečiame virtualiai prisijungti prie „Novelės ruduo“ renginio jau lapkričio 12 d. 17:00 val.
 
Gyvename įtampose ir permainose, ir tik metų laikai atrodo nesustabdomi, nepavaldūs nei karams, nei pandemijoms. Toks pat nesustabdomas žmogaus noras išsisakyti, išsikalbėti, todėl šį rudenį Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyrius drauge su Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąja biblioteka kviečia visus – ir patyrusius, tituluotus rašytojus, ir nedrąsiuosius arba tik pradedančius skrebenti plunksnelę arba tarškinti klaviatūrą – ir vėl rašyti noveles.

kraštovaizdžio kultūra
Nuo lapkričio 6 d. kvietėme dalyvauti paskaitų ciklo „Kraštovaizdžio kultūra pasaulio regionuose. Pamokos Lietuvai“ virtualiuose renginiuose.
Paskaitas skaitė: Prof. dr. Petras Grecevičius
Renginiai virtualūs!

Mėgintuvėlis kosmose plakatas

Spalio 16 d. 10.30 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyko edukacinis knygos „Mėgintuvėlis kosmose“ pristatymas. 

Renginys skirtas 6–10 metų vaikams. 

Registracija į renginį nebevykdoma dėl pasiektomaksimalaus dalyvių skaičiaus.

Renginiai organizuojami įgyvendinant projektą „Interaktyvūs ir kūrybiniai užsiėmimai Z kartai“. Projekto tikslas –  padėti vaikams atskleisti ir ugdyti  savo kūrybinį potencialą per interaktyvių knygų pažinimą,  edukacines veiklas bei naudojantis technologinėmis naujovėmis.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.