psichologo paskaita vasario 19

Psichiatras, psichologas, psichoterapeutas: kuris ką gydo, kuo jie skiriasi, kokie jų pagalbos būdai? Kaip pasielgti teisingai vienoje ar kitoje situacijoje? Ką daryti su savo pykčiu, nerimu, depresija? Kaip kalbėti su partneriu, kad jis (ji) išgirstų ? Kaip bendrauti su paaugliu? Kaip rasti gyvenimo prasmę?

2019 m. vasario 19 d., antradienį, 16.00-18.00 val. kviečiame į paskaitą – diskusiją „Tai, ko noriu paklausti psichologo“, kuri vyks Edukacinėje erdvėje (H. Manto g. 9a, Klaipėda).

Susitikimo metu į Jūsų klausimus atsakinės diplomuota psichologė Lina Plyskaitienė.
Klausimus galite užduoti iš įvairių gyvenimo sričių, Jums aktualiomis temomis.

Paskaitos – diskusijos nemokamos. Vietų skaičius ribotas.
Registracija būtina el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu 8 46 412 532.

Vasario 19 d. 18 val. Edukacinėje erdvėje (H. Manto 9a) vyks savęs pažinimo vakaras. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Klaipėdos krašte nariai pradeda savęs pažinimo vakarų ciklą.

Savęs pažinimo vakarų metu dirbdami mažose grupelėse geriau pažinsite savo jausmus, emocijas, pasitikrinsite kaip sekasi dirbti komandoje, galėsite suprasti kaip reaguojate esant tam tikroms gyvenimo situacijoms.

Pirmojo susitikimo metu vyks Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Klaipėdos krašte prisistatymas ir susipažinimas.

Renginys nemokamas. Maloniai kviečiame!

Gido diena

Vasario 21 d. 12-13 val. bibliotekos foje vyks Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuojama virtuali ekskursija.

Ar įmanoma apkeliauti Lietuvą per 5 minutes? Taip, įmanoma! Klaipėdos valstybinės kolegijos, turizmo programos studentai, gido dienos proga, Jums suteiks šią galimybę. 

Į iškilusius klausimus dėl ekskursijos kreiptis telefonu: +3706 222 7430

Lauksime Jūsų!

Laisvė

Vasario 22 d. 17.30 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks renginys „P.S. Būk laisva, Lietuva“, skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 Lietuviška daina ir poezija skambės viso renginio metu. 

Dalyvaus: projekto „Lietuvos balsas“ dalyvės: Paulina Skrabytė ir Edita Budrovaitė-Rūkienė, profesionalūs Lietuvos aktoriai:  Eglė Jackaitė, Nomeda Bėčiūtė bei Evelina ir Gytis Šimelioniai, Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Klaipėdos krašto atstovybės meninės raiškos studija.

Organizatorius - Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Klaipėdos krašto atstovybė

Partneris - Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, iš dalies finansuojama Klaipėdos miesto savivaldybės.

2019 m. Vasario 26 d. 17.15 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte, vyks  VOKIEČIŲ KALBOS IR KULTŪROS MYLĖTOJŲ KLUBO susitikimas.

Kiti susitikimas vyks:

2019 m. Kovo 26 d. 17.15 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte.

2019 m. Balandžio 29 d. 17.15 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte.

2019 m. Gegužės 28 d. 17.15 val.

Laukiami ir nauji nariai! 

 

Vasario 25 d. 17.30 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks debatai su kandidatais į Klaipėdos mero poziciją. 

Mero darbas svarbus. Mero vertybės ir jų įtakoti sprendimai reikšmingai keis mūsų miesto ir mūsų mieste gyvenimą. Todėl kiekvienam mūsų svarbu ateiti į rinkimus ir rinkti tinkamiausią merą. Tam, kad žinoti, kuris tinkamiausias (-ia), reikia susipažinti su realiausių kandidatų požiūriu į Jums svarbius klausimus.

Žaidimų vakaras

Vasario 26 d. 18 val. Edukacinėje erdvėje (Herkaus Manto g. 9a) žaisime intelektinį žaidimą „Taip ir Ne“.

Vakarą rengia Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ Klaipėdos krašte.

Renginys nemokamas

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi