kirkutis, klaipėdos universitetas
 
Kviečiame į virtualią paskaitą apie papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros svarbą mūsų gyvenime. Kas kitas, jei ne sveikata yra mūsų artimiausias draugas, kurį turime puoselėti ir saugoti?

šeimų sekmadienis
 
Pasiilgote draugų ir jų šeimų? Kokybiško laiko ir pramogų kartu su mažaisiais? Kviečiame prisijungti į interaktyvų ir smagų šeimų sekmadienį, kurio metu netrūks linksmų užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams, viso renginio metu bus galima laimėti šaunių prizų visai šeimai!

kelioniu nuojauta, poezija
 
Kviečiame kovo 2 d. 19 val. bibliotekos Facebook ir Youtube paskyrose kartu stebėti Jolantos Onos Vitkutės naujai išleistos poezijos knygos „Kelionių nuojauta“ pristatymą.

Dauguma esame susipažinę su jos knyga „Meksika, mano meile“, kurioje gausu spalvų, jausmų, ir pažinimo su tolimu kraštu.

užgavėnės, puškorius

„Užgavėnių lėčynos“—Užgavėnėms skirta paroda, kurioje galima apžiūrėti Raimundo Puškoriaus bei jo tėvo Aniceto iš medžio drožinėtas kaukes. Šį rudenį Anicetas, švęsiantis garbų jubiliejų (110 metų), prisidėjo prie lėčynų parodos bibliotekoje, todėl parodoje galite išvysti šeimos amato istoriją.