Mėgsti pasaulį stebėti per objektyvą? Sugebi įprastą aplinką matyti kitu kampu? Savo kūrybiškumą ir požiūrį gebi išreikšti nuotraukose? Jei į bent vieną klausimą atsakei „taip“ – šis konkursas kaip tik Tau!

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka kviečia vyresnio amžiaus žmones išmokti naudotis išmaniaisiais telefonais ir internetu mūsų bibliotekoje.

 

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ieško valytojo/os. Pareigybės lygis – D, nustatomas pareiginis koef. – minimalus, darbas 5 arba 6 darbo dienos per savaitę, pagal iš anksto suderintą 40 val. per savaitę grafiką, sutartis terminuota.

stipendija, premija

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka kartu su Neringos miesto savivaldybe skelbia stipendijos ir rezidencijos  konkursą. 

simonaityte foto aleknavicius maza

Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos steigėjai – UAB „Mūsų laikas“ ir Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka – kviečia teikti kūrinius 2020 m. I. Simonaitytės literatūrinei premijai laimėti, kurios dydis – 2000 Eur.

Biblioteka dalyvauja Europos Solidarumo Korpuso projekte „Inspire YOUth“, kurio dėka susipažino su savanore iš Sakartvelo – Nino Gelashvili. Kviečiame susipažinti ir jus.

Vasarą tikrai niekas nenori kiurksoti bibliotekoje, todėl kviečiame savo skaitytojus susitikti po atviru dangumi – jau trečią vasarą atidarome „Vasaros lauko skaityklą“! Dvi vasaras džiaugiamės jūra ir saule Melnragės paplūdimyje, o šiemet įsikursime miestiečių pamėgtoje aktyvaus laisvalaikio zonoje – Klaipėdos poilsio parke (H. Manto g. 81).

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ieško valytojo/os.

  • Pareigybės lygis – D;
  • Nustatomas pareiginis koef. – minimalus;
  • Darbas 5 arba 6 darbo dienos per savaitę, pagal iš anksto suderintą 40 val. per savaitę grafiką;
  • Sutartis terminuota.

Pareigybės paskirtis: valyti ir plauti grindis, laiptines, kilimines dangas, WC patalpas, langus, šluostyti dulkes nuo palangių, baldų, įrangos, paveikslų ir kt., šalinti buitines atliekas ir šiukšles iš tarnybinių, pagalbinių patalpų, vykdyti kitus Ūkio ir eksploatavimo skyriaus vedėjo pavedimus. Darbo vieta: Herkaus Manto g. 25, Klaipėda.

Susidomėję gali kreiptis iki liepos 2 d. į Ūkio ir eksploatavimo skyrių tel. +37069871912. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

jūrų muziejus, kriauklės

            Pirmoji Lietuvoje knyga apie viso pasaulio jūrų kriaukles tinka vasaros užduotam tonui. Juolab šiųmetinės. Kai kelionių horizontai susiaurėja, galima keliauti knygos puslapiais, veriančiais akį įspūdingais kriauklių atvaizdais ir sekančiais kriauklių istorijas. Ir gamtines, ir kultūrines.

            Tokia ta biologijos mokslų daktaro Algirdo Stankevičiaus parašyta ir Lietuvos jūrų muziejaus išleista knyga-katalogas „Lietuvos jūrų muziejaus rinkiniai prabyla. Kriauklės“, kurios pristatymas rengiamas birželio 11 d. 17 val. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. Jeigu orai leis, pristatymas vyks vidiniame kiemelyje, jeigu griaudės perkūnija, renginys persikels į vidų.  Renginyje pasirodys ir šokio teatras „Judesio erdvė“. Knygą pristatys autorius dr. Algirdas Stankevičius, muziejaus direktorė Olga Žalienė ir muziejaus biologas Remigijus Dailidė.

darbo skelbimas muzikai

Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje kiekvieną dieną vidutiniškai apsilanko 1000 lankytojų, paskolinama 1771 dokumentas. Vienas iš labiausiai skaitytojų lankomų bibliotekos padalinių yra Abonementų skyrius, kurį sudaro registratūra, Vaikų literatūros abonementas ir Suaugusiųjų literatūros abonementas kartu su muzikos literatūros fondu. Abonementų skyriaus fondas – tai daugiau nei 400 tūkst. egzempliorių knygų, vaizdo ir garso įrašų bei kito formato leidinių. Abonementų skyriuje, be skaitytojų aptarnavimo ir skatinimo skaityti iniciatyvų, organizuojami ir vykdomi įvairūs renginiai bei edukaciniai užsiėmimai, įgyvendinama projektinė veikla. Bibliotekoje rasite naujausias technologijas, draugišką ir darbštų kolektyvą bei nuolatinę galimybę tobulėti.