Projekto tikslas: skatinti skaitymą, netradicinėse erdvėse, įkurti mobilią biblioteką su laisvalaikio užimtumo paslaugomis.
Projekto trukmė: 2014 m. birželio mėn. – tęstinis
Projekto vadovė: Daiva Nakrošienė
Projekto partneriai: UAB Renginių centras, VšĮ Būties jaukuma, VšĮ Muzikiniai projektai.
Projekto tikslinė grupė: jaunimas, vaikai, šeimos ir t.t.
Trumpas projekto pristatymas:

KARKLĖS FESTIVALIO BIBLIOTEKA

2014 m. rugpjūčio 15-17 d. „Karklė Live Music Beach“ festivalyje buvo įsikūrusi biblioteka su lauko skaitykla, siūlančia skaityti knygas palapinėse ir hamakų giraitėje.

Jaunimas žaidė stalo žaidimus, dalyvavo literatūriniuose konkursuose, aktyviausieji buvo vaišinami mėtų, šeivamedžio ir gauromečio arbata. Organizuota knyginė fotosesija "SKaitymo vonia" ir "Rašytojų durys". Lauko biblioteka tapo erdve skirta jaunimo laisvalaikiui ir poilsiui. Visos „Keliaujančios bibliotekos“ knygos buvo žymimos šventės, kurioje dalyvaujama lipdukais, o surenkamos akcijos metu „Knygai antrą gyvenimą“. Vienas iš siekiamų tikslų, kad knygas perskaičius būtų sudaryta galimybė jomis pasidalinti su kitais.

ŠEIMŲ DIENŲ BIBLIOTEKA

2014 m. rugsėjo 6 d. Klaipėdos miesto Danės upės skvere "Šeimų dienų" šventėje, įsikūrė "Keliaujanti biblioteka". Tai festivalis, kurio tikslas - praplėsti ir priminti šeimos sąvoką, parodyti gražaus bendravimo pavyzdžius. Suburti kuo daugiau šeimų, stiprinti šeimyninius ryšius ir kurti gražias šeimyninio bendravimo tradicijas. Šios šventės iniciatorius studijos "Grock" vadovas Linas Švirinas. Lauko biblioteka atvežė vaikams pasakų knygų kolekciją, taip pat veikė paštas kuriame buvo surenkami vaikų laiškai "Mylimiausiam bičiuliui iš pasakos". Gauta virš 150 laiškų. Vaikus linksmino Pepė, ji drauge su jais piešė, žaidė ir skaitė knygeles. Surengta šeimų fotosesija "Skaitymo vonioje". Šeimų dienų šventėje "Keliaujančią biblioteką" aplankė virš 500 šeimų.