Aistės Smilgevičiūtės ir Roko Radzevičiaus bei Jurgos Šeduitytės ir Vido Bareikio šeimų literatūros meniu (PDF 3,8 MB)

Projekto tikslas – informuoti visuomenę Klaipėdos regione ir vietos bendruomenėms apie kokybiškesnio skaitymo galimybes, vaikų, jaunimo ir tarp vyresnio amžiaus žmonių gerinti skaitymo prestižą, sudaryti sąlygas literatūros, turinčios išliekamąją vertę, propagavimui.
Projekto trukmė: 2013 m. rugsėjo – gruodžio mėn.
Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba
Projekto vadovė: Toma Gergelienė
Projekto partneriai: Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešojoje biblioteka, Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Restoranas „Klevo lapas“
Trumpas projekto pristatymas: „Literatūrinis furšetas“ - tęstinis projektas, kurio edukaciniai renginiai skatina ne tik skaitymą ar pristato klasikinius literatūros kūrinius, tačiau leidžia pažvelgti ir į skaitymo procesą ir skaitantį žmogų iš kitos pusės. Renginių metu ant bus pristatomi du žymių šeimų literatūriniai meniu – skaitomų ir rekomenduojamų knygų sąrašai, kurie pateikti per maisto prizmę.

Šiemet literatūrinis meniu bus šiek tiek kitoks, nes bus įtrauktos ir vaikams rekomenduojamos knygos.

Įvykusios veiklos: Spalio 31 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyko „Literatūrinis furšetas“ su Jurga Šeduikyte ir Vidu Bareikiu. Buvo pristatinėjamas ir aptarinėjamas abiejų šeimų sudarytas "Literatūros meniu". Vakaro metu renginio dalyviai galėjo ne tik pasiklausyti pokalbio apie skaitymą, jo teikiamą malonumą ir knygas, bet ir išgirsti senų ir naujų atlikėjų dainų.

Lapkričio 14 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko „Literatūrinis furšetas“ su Aiste Smilgevičiūte ir Roku Radzevičiumi. Taip pat buvo pristatinėjamas ir aptarinėjamas abiejų šeimų sudarytas "Literatūros meniu". Vakaro metu renginio dalyviai galėjo ne tik pasiklausyti pokalbio apie skaitymo malonumą, perskaitytas ir planuojamas perskaityti knygas, bet ir išgirsti atlikėjų dainų. Vakarus vedė Kristina Sadauskienė