Nuo balandžio 1 d. biblioteka pristato naujausią projekto „Bendradarbiaujančios ir kuriančios bendruomenės – krašto pažinimui" sukurtą produktą mėgstantiems keliauti ir turiningai praleisti laisvalaikį, sužinant Klaipėdos ir Plungės krašto kultūros paveldo istoriją ir pažįstant jos objektus – programėlę „Klaipeda Heritage Guide", kurią galima parsisiųsti iš Google Play parduotuvės ir savo išmaniajame įrenginyje turėti kelionių gidą, kuriame yra visa patikima Krašto Paveldo Gido informacija, tačiau pritaikyta patogiam naudojimui keliaujant.

„Klaipeda Heritage Guide“ – tai naujas Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kūrinys, internetinio puslapio „Krašto paveldo gidas“ pagrindu sukurta programėlė smalsiesiems keliautojams, norintiems atrasti ir pažinti krašto paveldą. Gidas yra įvairiakalbis, objektų ir maršrutų aprašymus galima skaityti lietuvių, anglų, rusų arba vokiečių kalbomis. Programėlė pritaikyta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su „Android“ operacine sistema.

Programėlė parsisiuntimui: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.krastogidas

Taip pat skaitykite: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/keliones-po-klaipedos-krasta-su-programele-742371

bp11