Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – tai įmonė atsakinga už vienintelio šalyje uosto vystymą, infrastruktūros tobulinimą ir veiklos administravimą. Nuolatinės investicijos į uosto infrastruktūrą bei privataus verslo indėlis leidžia uostui išlaikyti labiausiai augančio uosto pozicijas Baltijos jūros regione ir didžiuotis esant tarp veržliausių uostų Europoje.

Klaipėdos uostas yra pagrindinis šalies transporto mazgas ir Lietuvos valstybės vartai į Europą bei pasaulį. Uoste sėkmingai veikia 14 didelių krovos, laivų statybos ir remonto bendrovių, teikiamos visos su jūros verslu ir krovinių aptarnavimu susijusios paslaugos.

Ne veltui vienintelis šalies jūrų uostas yra laikomas ekonomikos flagmanu – uostas sukuria apie 6 procentus Lietuvos bendrojo vidaus produkto, per metus valstybės ir savivaldybių biudžetus papildo per puse milijardo eurų ir taip prisideda prie šalies gerovės kūrimo.

Sakoma, jog vienaip ar kitaip su Klaipėdos uostu susijusi kone kiekviena klaipėdiečių šeima, o uoste ir su juo susijusiose įmonėse, skaičiuojama, dirba  58 tūkstančiai žmonių.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija nuolat prisideda prie jūrinės kultūros sklaidos bei jūrinių tradicijų puoselėjimo. Mums rūpi visuomenės, ypač jaunimo, užimtumas ir švietimas, o būtent knyga yra raktas į išmintį, kūrybiškumą ir brandą.

Interneto svetainė