Stern inaktivStern inaktivStern inaktivStern inaktivStern inaktiv
 

Knygas galite skolintis www.ibiblioteka.lt ir skaityti savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Julia Cameron aktyviai kuria jau daugiau nei tris dešimtmečius. Ji yra parašiusi daugiau nei trisdešimt knygų, tarp kurių yra išgarsinusios autorę knygos apie kūrybinį procesą. Kaip romanų, pjesių, dainų autorė bei poetė, ji spėjo pelnyti pripažinimą ir teatre, ir kino pramonėje, ir televizijoje bei yra pelniusi daug įvairių apdovanojimų.

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

kurejo kelias

 Knyga, kuri įkvėps jus kurti

Ši knyga, pirmą kartą JAV išleista dar 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje Kūrėjo kelias sušvyti naujai. Knyga padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.

Knyga naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms, vizionieriams ir menininkams, dėstytojams ir pedagogams. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, kuri yra kiekvienos asmenybės vidinė ašis, didžiulis visaverčio gyvenimo impulsas, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.

Knyga skiriama ne tik tiems, kas domisi įvairiais kūrybingumą skatinančiais metodais, bet ir visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.

https://bit.ly/2XhnBl8

Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą

kaip ugdyti vaiku kurybinguma

 

 

 

 

 

 

Metų metus Julios Cameron knygų skaitytojai prašė pasidalyti „Kūrėjo kelio“ programa ir su vaikais. Štai ilgai laukta knyga „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą“. Ją perskaitę sužinosite, kaip:

  • pažadinti vaiko, o kartu ir savo nuostabą,
  • padėti vaikams savo pomėgius paversti menu,
  • paskatinti saviraišką,
  • ugdant vaikų kūrybingumą iš naujo atrasti ir savo kūrybines galias,
  • lavinti aistrą kūrybingumui ir kūrybiniam procesui, kuris lydės jus visą gyvenimą.

Knyga, kurioje dėmesys skiriamas tėvams ir jų vaikams – nuo naujagimio iki dvylikamečio, – parašyta remiantis „Kūrėjo kelio“ metodais. Čia išdėstytos dvasinės sąvokos ir praktiniai patarimai padės tėvams švelniai pakreipti vaikus didesnio kūrybingumo link.

„Knygos „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ tikslas buvo pažadinti kūrybingumą ir atradimo džiaugsmą, o šioje rašoma apie vaikų kūrybingumo ugdymą. Apie tai, kaip sąmoningai ir žaismingai nukreipti vaikus kūrybingumo keliu į ateitį.“

„Kiekvienas vaikas yra kūrybingas. Kiekvienas tėvas ir mama taip pat yra kūrybingi. Jūsų vaikui reikia džiaugsmo ir kūrybinių patirčių, kurios išgyventos asmeniškai ir kartu su jumis neša šeimai laimę bei pilnatvės jausmą.“ (Julia Cameron)

https://bit.ly/2wuKMNU