Lapkričio 14 d., 17 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko diskusija „Karta pasirinkusi audrą“.
Dalyvavo: Nepriklausomybės akto signatarai, ambasadoriai Egidijus Bičkauskas ir Mečys Laurinkus.
Diskusijai vadovavo doc. dr. Vytautas Čepas.
Renginio metu Egidijus Bičkauskas bibliotekai įteikė savo sukurtą burlaivio „A la Bounty“ modelį.

 

 

 

Lapkričio 10 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje, vyko baigiamieji „Proza skaitoma rudenį“ skaitymai, kurių metu buvo paskelbti trumpo prozos kūrinio konkurso rezultatai ir apdovanoti nugalėtojai.

 

Lapkričio 9 d., 17 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje savo eiles skaitė poetas Jurij Šmakov (skaitytojų klubas „Aplinka“).

Muzikinis fonas: gitara grojo Silverijus Masiulis (V. O. „Per brastą“).

Renginys vyko rusų kalba.

 
Lapkričio 6 d., 17.30 val., Edukacinėje erdvėje (Herkaus Manto g. 9a) vyko „Vėjų motinos“ poezijos vakaras „Tavon širdin kalbėsiu aš“. „Vėjų motina“ dalinosi slapčiausiomis savo širdies mintimis ir kiekvienam klausytojui dovanojo lašelį gerumo.
 
Organizavo: Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Klaipėdos krašto atstovybė.
Partneris: Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
 
 
 
Lapkričio 2 d., 17 val., bibliotekos III a. hole vyko  Mindaugo Meškausko fotografijų, sukurtų šlapio kolodijaus procesu, parodos „Amžinas atvaizdas“ atidarymas.

Kuriant šlapio kolodijaus (ambrotipų ir ferotipų) nuotraukas „sustabdomos“ kelios sekundės portretuojamo apmąstymų, laukimo, suvokimo ar panirimo į savastį, mintis bei jausmus. Tai giliau nei paviršutiniškos vienadienės grimasos. Mindaugas sako: „šiuose atvaizduose stengiuosi įžvelgti ir perteikti žmogaus sielą“.

Šioje parodoje M. Meškauskas pristato portretus ir peizažo triptiką. Parodos atidarymo metu bus galima pamatyti ambrotipo „reakciją“ į šviesą ir baltą arba juo...dą foną, fotografijos paslaptis kiekvienas galės atrasti išbandydamas specialiai sukurtą „juodos-baltos“ dėžutę.

Spalio 30 d., 15 val., bibliotekos Konferencijų salėje vyko konferencija „ISM Moksleivių universitetas“. Paskaitų metu moksleiviai įgijo naujų žinių verslo valdymo ir karjeros srityse, susipažino su ISM universiteto dėstytojais ir praktikais.

 

Spalio 26 d., 17.30 val., bibliotekos Konferencijų salėje vyko susitikimas su prof. dr. Liudu Mažyliu.

Renginį moderavo Justina Kunickaitė.

Spalio 23 d., 17 val., bibliotekos Konferencijų salėje vyko filmo „Susipažinkite su mormonais“ peržiūra.

Scenarijaus autorius ir režisierius (Written and Directed by) BLAIR TREU.
Trukmė 1 val. 17 min.

Spalio 9 d., 17 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko Daivos Molytės - Lukauskienės kūrybos vakaras.

Dalyvavo aktorius Sigutis Jačėnas.

Spalio 5–7 dienomis Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka miesto gyventojus ir svečius, knygų gurmanus pakvietė į Klaipėdos knygų mugę (KKM). 2017 m. ji jubiliejinė –  penktoji.

Daugiau informacijos: www.klaipedosknygumuge.lt