Tema: kaip naudotis katalogu.

Pasinaudokite patarimais, kurie padės jums užsisakyti reikiamus leidinius

Jeigu skubate ar neturite galimybės atvykę į biblioteką ieškoti leidinio lentynose savarankiškai, galite pasinaudoti leidinių užsakymo galimybe.
Bibliotekos kataloge radę reikiamą leidinį, spustelėkite meniu „Užsakyti leidinį“, esantį lentelėje dešinėje.

1uzsakymas

Atsidariusiame lange įveskite  prisijungimo prie bibliotekos el. katalogo duomenis identifikacijai.

2uzsakymas

Atlikus registraciją Jums bus pateikti leidinio užsakymo duomenys. Galėsite matyti kuriame bibliotekos fonde yra užsakomų leidinių ir atlikti užsakymą. Pastaba: užsakydami leidinį atkreipkite dėmesį į papildomus meniu „Į namus“ ir „Vietoje“. Šie meniu nurodo, jog leidiniai gali būti užsakomi tiek išsinešimui į namus, tiek skaitymui vietoje (t.y. leidinius užsakę meniu punkte „Vietoje“, juos galėsite skaityti bibliotekos skaityklose).

3uzsakymas

Atlikus užsakymą, Jums bus pateikti užsakymo duomenys – matysite, kuriame fonde Jūsų užsakymas priimtas, taip pat leidinio atsiėmimo datą. Pastaba: užsakymai yra vykdomi užsakymo pateikimo dieną - užsakę leidinį, jo pasiimti turėtumėte atvykti tą pačią dieną.

4uzsakymas

Užsakę knygas per www katalogą skaitymui vietoje, jas atsiimkite Bendrojoje skaitykloje, kuri yra bibliotekos III a. Bendroji skaitykla išduoda leidinius skaitymui vietoje iš šių fondų:
Skaitykla
Saugykla (pagrindinis fondas)
Asmeninių bibliotekų fondas
Marinistikos fondas
Vokiškų leidinių biblioteka
Autografuotų spaudinių skyrius
B. Aleknavičiaus fondas
Skaitykla (atviras fondas)
Spaudiniai iki 1945 metų