Projekto tikslas – jaunimo skaitymo skatinimas, pasitelkiant jiems patrauklias priemones (literatūrinį stalo žaidimą, literatūrinį proto mūšį).
Projekto trukmė: 2018 vasario mėn. – 2018 gruodžio mėn.
Projekto vadovė: Daiva Stasaitienė
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Projekto partneriai: UAB „Rotas“, Panevėžio rajono švietimo centras, Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka 
Trumpas projekto pristatymas: 2016 m. buvo sukurtas pirmasis Lietuvoje skaitymą skatinantis literatūrinis stalo žaidimas „Knygosūkis“, skatinantis domėtis geriausiais užsienio ir Lietuvos literatūros kūriniais bei jų autoriais. Prie žaidimo kūrimo prisidėjo pripažinti profesionalūs Lietuvos rašytojai ir meno kūrėjai: Andrius Mamontovas, Nijolė Narmontaitė, Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius (grupė „Skylė“), Vytautas Juozapaitis, Justinas Žilinskas ir kt. „Knygosūkis“ sulaukė didelio susidomėjimo ir sėkmės.

2016-2017 m. jį žaidė virš 6000 žaidėjų ne tik Klaipėdoje, bet ir Klaipėdos regiono mokyklose, bibliotekose, Atviros erdvės jaunimo centruose, etc. Renginių metu buvo pastebėta, kad optimaliausia, kai žaidimą žaidžia 5 komandos po 4-5 žaidėjus, tai yra, 25 žmonės vienu metu, tad projekto metu „Knygosūkio" žaidimas bus parengtas ir pritaikytas proto mūšiams ir pristatytas įvairiuose Lietuvos miestuose - Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose, Naujojoje Akmenėje, Alytuje, Šiauliuose, Raseiniuose, Kaune, Panevėžyje. Į proto mūšius ir pristatymus bus vežama dalis parengtos parodos „Knygosūkio“ kūrėjai ir žaidimo akimirkos. Dalyviai galės susipažinti su "Knygosūkio" kūrėjais ir užfiksuotomis žaidimo akimirkomis įvairiuose renginiuose.