„Klaipėda, aš su tavim“ yra idėjinis, socialinis projektas atsiradęs, kai buvo siekiama panaikinti Klaipėdos universitetą. Iniciavę peticiją, puslapio kūrėjai įsteigė ir tinkamą platformą, kurioje galima laisvai bendrauti, diskutuoti, sekti Klaipėdos krašto aktualijas, dalintis idėjomis, savo kūryba, žavėtis tiek profesionalų tiek mėgėjų fotografų darbuose įamžintu vakarų Lietuvos regiono grožiu.

Lietuos kultūros taryba yra įstaiga prie Kultūros ministerijos, kurios paskirtis – pagal kompetenciją įgyvendinti valstybės politiką kultūros ministrui pavestose valdymo srityse, išskyrus valstybės politikos įgyvendinimą, pavestą Lietuvos kino centrui prie Kultūros ministerijos. 

UAB „Finaneta“ – jauna, moderni, įvairias paslaugas teikianti reklamos agentūra, dirbanti su įmonėmis visoje Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Savo veiklą plėtoja nuo 2008 metų. 

Spaustuvė DRUKA teikia leidybos paslaugas. Leidžiame fotoalbumus, grožinę ir informacinę literatūrą, turizmo, verslo informacijos bei reprezentacinius leidinius. Esame Lietuvos ISBN ir ISMN agentūroje įregistruotas leidėjas, todėl norintiems leidinius platinti knygynuose ir bibliotekose galime užsakyti knygos leidybinio įforminimo elementus (ISBN ar ISSN, UDK, brūkšninį kodą).

Mes, tai daugiau kaip 10 metų veiklą vykdanti garso bei apšvietimo nuomos kompanija įsikūrusi Klaipėdoje.

„Žodžiai – iš minties, muzika – iš širdies!“
„RadijoGAMA“ (99 FM) – kūnu ir siela klaipėdietiška radijo stotis nuo 2010 m. balandžio mėn. skambanti Mažojoje ir Vakarų Lietuvoje.
Kaip iš tikrųjų atrodė Kristijono Donelaičio veidas? Kokią legendą slepia Danės krantinėje karanti „Juodojo vaiduoklio“ skulptūra? Apie ką savo naujausioje knygoje rašo istorikas Liutauras Kraniauskas?

Vilniaus universiteto leidykla – nuo 1575 metų veiklą tęsiančios Vilniaus universiteto leidyklos misija yra puoselėti modernias ir laiko patikrintas tradicijas.

UAB „Pamario restauratorius“ – vienintelė Vakarų Lietuvos regione profesionali kultūros paveldo objektų restauravimo bendrovė. Įmonė sėkmingai gyvuoja nuo 2001 metų.

Bendrovėje yra įdiegtos ir taikomos tarptautinės kokybės vadybos sistema LST EN ISO 9001:2008 ir aplinkos vadybos sistema LST EN ISO 14001:2004, taip pat darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema OHSAS 18001:2007.

Klaipėdos apskrities gidų gildija (KAGG) įkurta 2004m. balandžio 5 dieną, yra Lietuvos gidų sąjungos narė ir šiuo metu vienija 102 gidus. Atstovaujame Klaipėdos, Palangos ir Nerijos miestus bei Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir Šilutės rajonus.

KAGG nariai veda ekskursijas ne tik Lietuvos miestuose, jų muziejuose, galerijose, bažnyčiose, nacionaliniuose bei regioniniuose parkuose, bet ir lydi užsienio svečius po Pabaltijį, Lenkiją ir Skandinaviją, o taip pat žemiečių grupes į įvairias pasaulio šalis.

Knygynai „Rotas“ siūlo leidinius užsienio ir lietuvių kalbomis. Akademinę, mokomąją, pažintinę, profesinę, grožinę bei sveikos gyvensenos literatūrą.

AB „Klaipėdos nafta“ terminalas yra puikiai žinomas Lietuvos naftos terminalas Baltijos šalių naftos krovinių tranzito paslaugų rinkoje, palankiai vertinantis bendradarbiavimą su senais klientais ir pasiruošęs užmegzti naujus dalykinius ryšius.
Jo ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos specialistai, efektyvus valdymas, įdiegta pažangiausia technologija užtikrina reikiamą paslaugų kokybę, tenkina užsakovų verslo poreikius ir jų lūkesčius.
Terminalo paskirtis yra perpilti iš geležinkelio cisternų į laivus eksportuojamus naftos produktus, kurie yra tiekiami iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Taip pat jis gali aprūpinti Lietuvą importuojamais naftos produktais, kurie į Klaipėdos uostą atgabenami laivais.

UAB „Frezijų puokštė“ įkurta 2000 metais. Įmonė veiklą pradėjo nuo prekybos dekoratyviniais augalais, tais pačiais metais 08 mėn. įkurdama sodo centrą „Frezija“ prie tuometinio Žemės ūkio technikumo (dabar Klaipėdos valstybinė kolegija). Bėgant metams be augalų čia atsirado dekoratyvinės skaldos, akmens, medienos gaminių, sodo reikmenų. Pradėtos teikti apželdinimo, gerbūvio tvarkymo paslaugos. Norint išplėsti asortimentą, buvo užmegzti kontaktai su geriausiais augalų augintojais ir sodo reikmenų tiekėjais iš visos Europos.