„Žodžiai – iš minties, muzika – iš širdies!“
„RadijoGAMA“ (99 FM) – kūnu ir siela klaipėdietiška radijo stotis nuo 2010 m. balandžio mėn. skambanti Mažojoje ir Vakarų Lietuvoje.
Kaip iš tikrųjų atrodė Kristijono Donelaičio veidas? Kokią legendą slepia Danės krantinėje karanti „Juodojo vaiduoklio“ skulptūra? Apie ką savo naujausioje knygoje rašo istorikas Liutauras Kraniauskas?

Kodėl jaunimas vėl klauso „Pink Floyd‘ų“? Šiems ir daugybei kitų klausimų „RadijoGAMA“ ieško atsakymų savo kultūrinės laidose. Joms rengti suburta ne vien Vakarų Lietuvoje žinomų aktyvių žmonių grupė, kurios kiekvienas narys įsilieja su savo gebėjimais, įžvalgomis, žiniomis.
Yra ir kita „RadijoGAMOS“ pusė – rimtoji informacinė. Joje dienos įvykių apžvalga, laidos apie mokesčių naujoves, buhalterių aktualijas, statybų ir verslo subtilybes, europines pirkėjų teises, sveiką gyvenseną, religines tiesas ir kita.
Laidos – tai kultūringas dialogas su čia, mūsų krašte, gyvenančiais, dirbančiais ir turinčiais ką pasakyti: mokslininkais, menininkais, verslininkais, politikais, medikais, statybininkais, liftininkais, baikeriais ir dar daugeliu kitų gyvenimą branginančių žmonių.
Muzika. Lietuvos ir užsienio autorių kūriniai. Visa gama skirtingų, tačiau lengvai klausomų muzikos stilių. Šalia dėmesingai atrinktos pop, savo laiką grojaraštyje atranda ir rimtesnioji classical, jazz, rock bei fusion muzika. Išskirtinis dėmesys – pasaulio tautų muzikiniam paveldui.
„RadijoGAMA“ – ne visiems! TIK TIEMS, KURIE klauso ir GIRDI, tiems, kurie ne tik trokšta lengvos pramogos, o IEŠKO ir ATRANDA – mintį žodžiuose, šilumą muzikoje...

„RadijoGAMA“ – angažuota kultūrai (aut. žinomas klaipėdietis).

Interneto svetainė