Klaipėdos apskrities gidų gildija (KAGG) įkurta 2004m. balandžio 5 dieną, yra Lietuvos gidų sąjungos narė ir šiuo metu vienija 102 gidus. Atstovaujame Klaipėdos, Palangos ir Nerijos miestus bei Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir Šilutės rajonus.

KAGG nariai veda ekskursijas ne tik Lietuvos miestuose, jų muziejuose, galerijose, bažnyčiose, nacionaliniuose bei regioniniuose parkuose, bet ir lydi užsienio svečius po Pabaltijį, Lenkiją ir Skandinaviją, o taip pat žemiečių grupes į įvairias pasaulio šalis.

Mes nuolat keliame profesinę kvalifikaciją, dalyvaudami mokymuose, kuriuos organizuoja LR Turizmo departamentas, muziejai, nacionalinių ir regioninių parkų direkcijos, miestų ir rajonų savivaldybės, turizmo informaciniai centrai ir kitos institucijos. Atsižvelgdami į savo poreikius, patys inicijuojame paskaitas, susitikimus, išvykas, atskirų objektų lankymus.

Mūsų tarpe yra kolegų, dirbančių anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, ispanų, italų, švedų, danų, rumunų kalbomis.

Klaipėdos apskrities gidų gildijos nariai – profesionalūs, atviri, kūrybingi, mylintys savo kraštą. Mes didžiuojamės, galėdami būti savo šalies ambasadoriais.